מחפשות תכשיטים באסוס? קבלו את ההמלצות שלנו יחד עם טיפים לקנייה מוצלחת באתר

מחפשות תכשיטים באסוס? קבלו את ההמלצות שלנו יחד עם טיפים לקנייה מוצלחת באתר

513 655 TXUX- מדריך אסוס

מי אמר שתכשיטים חייבים להיות בהכרח יקרים? אל תבינו אותנו לא נכון, אנחנו לא נסרב לטבעת יהלום ענקית בשום מצב (אפשר גם עגילי יהלום, שרשת יהלומים, צמיד טניס…טוב הבנתן את הכוונה) אבל לפעמים כיף לרכוש תכשיטים פשוטים וקלאסיים, או תכשיטים טרנדיים, שלא יהרסו או ישחירו אחרי חודש, במחירים טובים במיוחד. אז לצד מגוון המוצרים שאסוס מציעים בכל הנוגע לביגוד, הנעלה ועוד, יש גם מבחר עצום של תכשיטים העשויים מחומרים איכותיים כמו ציפוי זהב או כסף, בפחות מ-100 ש”ח.

אז מאיפה להתחיל ואיך לסנן את האופציות הקיימות?

ראשית, יש שתי אופציות לחפש פריטים באסוס:

  • סינון בשורת החיפוש הכללית הנמצאת בראשית העמוד שכתוב בה “search for items, brands and inspiration”. כך למשל, אם אתם מחפשים עגילי חישוק מזהב, ניתן לכתוב בשורת החיפוש “gold plated hoop earrings” ויוצגו בפניכן כל החישוקים שיש באתר בציפוי זהב. טיפ חשוב- כאשר מסננים תוצאות באתר דרך שורות החיפוש הכללית, הפריטים שיופיעו כוללים גם את התכשיטים שיש בסייל ולא רק את אלו במחיר מלא.

תכשיטים

  • חיפוש לפי קטגוריות: בתפריט הראשי באתר (לאחר שבחרנו את המין- פריטים לנשים או גברים), ישנו סינון פריטים לפי סוג כמו- ביגוד, נעליים ועוד. בשביל לחפש תכשיטים נבחר באופצית האביזרים- accessories, לאחר מכן יפתח בפנינו תפריט נוסף עם כל האביזרים הקיימים באתר- אנחנו נבחר ב-jewelry and watches, ואז יוצגו בפנינו כל סוגי התכשיטים לנשים/גברים הקיימים באתר.

תכשיטים 2

אם אנחנו מחפשים פריט מסוג מסוים- למשל עגילים, צמידים, שרשראות ועוד, ניתן לבחור בקטגוריה המבוקשת בתפריט תחת style.

תכשיטים 3

וקצת עזרה בסינון האפשרויות לא תזיק לאף אחד, אז להלן לוח השראה קטן שכולל כמה מהתכשיטים האהובים עלינו באתר:

עגילים קלאסיים ליום יום:
שרשראות:
צמידים:

לסיום, נתזכר אתכן להזמין דרך חשבון הפייפאל ולא בתשלום רגיל, זאת מכיוון שאם התכשיטים לא יתאימו לכן, אז תוכלו לקבל את הכסף עבור עלות המשלוח באמצעות שירות “יש דרך חזרה”. וכמובן שאל תשכחו לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק החדש שלנו בשביל להישאר מעודכנים בכל מה שחדש באסוס.

לשיתוף בחרו באחת מהאפשרויות הבאות:

השאירו תגובה