הכירו את Pixi Beauty- מהמוצרים הנמכרים ביותר באסוס

הכירו את Pixi Beauty- מהמוצרים הנמכרים ביותר באסוס

513 655 TXUX- מדריך אסוס

חברת Pixi Beauty היא ענקית קוסמטיקה לכל דבר. מדובר בחברה שהוקמה על ידי מאפרת בעלת 20 שנות ניסיון בתחום בשם פטרה סטרנד. בדומה לשרלוט טילבורי, שגם היא יצרה אימפריה של ממש עם מוצרי איפור וטיפוח שאפשר רק לחלום עליהם (בכל זאת, המחירים די גבוהים), גם Pixi Beauty מציעה מגוון מוצרי איפור וטיפוח, במחירים פשוט מצוינים, ביניהם: פלטות של צלליות לעיניים, שפתונים, גלוסים, קונסילרים, עפרונות לגבות ועוד, לצד מוצרי טיפוח (שאוזלים מהמלאי של אסוס תוך שעות ונמצאים בטופ טן של המוצרים הנמכרים ביותר באתר) כמו טונרים לפנים, קרם לילה, קרם לעיניים וכו’.

רק בשביל לסבר את האוזן, המוצר היקר ביותר של פיקסי עולה כ28 פאונד (כ-138 ש”ח ומדובר בפלטת צלליות לעיניים!)

אז הרי לכם כמה מהמוצרים הנמכרים, והאיכותיים ביותר, מהליין:

כוכב הפוסט, הטונר של Pixi: GlowTonic. ראשית רבותי, זהו אחד מעשרת המוצרים הנמכרים ביותר באסוס. למצוא את המוצר הזה במלאי זה כמו לזכות בלוטו, אז מה שנקרא- מהרו להזמין. הטונר מסיר תאי עור מתים, מחדש את העור ומעניק זוהר של ממש. הטונר הזה מומלץ ביותר על ידי אנשי מקצוע כמוצר חובה לטיפוח עור הפנים.

Pixi Beauty glowtonic

 

המוצר הבא הוא פריימר לעור הפנים: Pixi Primer. אז מה זה בכלל פריימר ומה הוא אמור לעשות? פריימר נועד לקבע את האיפור על הפנים, ולמלא נקבוביות ואי שלמויות בעור. וזה בדיוק מה שהמוצר הזה עושה, כן כן, גם הפריימר הזה הוא בין המוצרים הנמכרים ביותר באסוס. מדובר בפריימר לא שומני, שממלא את נקבוביות העור בלי לסתום אותן ושומר על האיפור למשך יום שלם.

Pixi Beauty Primer

פלטת איפור “הכל מהכל”: Pixi Plalette Chloette. אז מה יש לנו כאן? ובכן, לדעתי, מדובר במוצר פשוט מצוין שחוסך קניה של מוצרים נפרדים אחרים. הפלטה מכילה 6 צלליות בצבעים ניטרליים (מאט ושימר), שלושה סמקים בגדלים מכובדים ו-3 צלליות בצבעים שונים למילוי הגבות (שיוכלות לשמש גם כאיליינר עדין).

Pixi Beauty Palette

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ואחרון חביב, מוצר בסיסי גם הוא: קונסילר של Pixi. מדובר בקונסילר שפשוט עושה את עבודתו- מכסה אי שלמויות בעור ונשאר במקום במהלך היום. הבעיה היחידה היא היעדר מגוון הצבעים באסוס, לכן הקונסליר הזה יתאים רק לנשים בעלות עור בהיר בלבד.

Pixi Beauty councillor

אז מה אתן אומרות? ניסיתן את אחד המוצרים ויש לכן המלצות- או לחלופין- המלצות על מוצרים אחרים מהליין? כתבו לנו בתגובות!

וכמובן שאל תשכחו לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו.

לשיתוף בחרו באחת מהאפשרויות הבאות:

השאירו תגובה