מידות בגדים

באופן טבעי, אנשים חוששים לבצע הזמנות ברשת, בגלל שלא ניתן למדוד  את הפריטים עד הגעת המשלוח. זכרו שאם מיליוני אנשים ברחבי העולם מזמינים באופן שוטף מהאתר, אין שום סיבה שאתם לא תעשו את זה, אם כל מה שעוצר בעדכם זה החשש מהתאמת המידות. אנחנו כאן בשביל להקל עליכם, ולעזור לכם להחליט איזו מידה היא המידה המתאימה ביותר.

מחפשים הסבר על מידות נעליים? הקליקו כאן
מדריך מידות אסוס

כמה טיפים כלליים לבחירת המידה המתאימה בביגוד:

  • פרטי לבוש רבים בחנות הם TRUE TO SIZE– כלומר “נאמנים למידה האמיתית”: כך שאם אתם רוכשים בדרך כלל חולצות במידה מדיום, מרבית הסיכויים כי חולצה במידה מדיום מהאתר תתאים לכם.
  • נשים רבות “נעות” בין מידות-  בשביל לקלוע למידה המתאימה ביותר, ASOS יצרו “מדריך היקפים” לפריטים רבים בחנות: במיוחד בהזמנות הראשונות, דאגו למדוד את היקפי גופכם לפי המדדים המופיעים באתר, כפי שנסביר בהמשך.
  • אם זו הפעם הראשונה שאתם מזמינים מהאתר, או למעשה מהרשת, נסו להזמין פריט זול (יש בשפע) בשביל לבחון את אמיתות המידות בחנות. נכון, גם שמדובר בחנות אינטרנטית, המדדים שהם מציעים הם האמינים והמייצגים ביותר. אנחנו מזכירות לכם להיעזר גם בנתונים המופיעים בעמוד הפריט, כמו מידות הדוגמנית, התמונות, והוידאו.
  • אם אתם מתאימים לאחת מהקבוצות “המיוחדות” (למשל נשים גבוהות), אל תחששו להזמין לפי המדדים של אותן קבוצות- נגמרו הימים שבהם נשים גבוהות רוכשות ג’ינס קצר מידי (וההיפך).
מדריך מידות אסוס


איך ממירים ממידות בריטיות או אמריקאיות למידות ישראליות?

להלן טבלת המרה בין המידות הבריטיות, האמריקאיות, והישראליות:

מידה ישראלית (אירופאית) מידה אמריקאית מידה בריטית
30 00 2
32 0 4
34 2 6
36 4 8
38 6 10
40 8 12
42 10 14
44 12 16
46 14 18
48 16 20
50 18 22
52 20 24
54 22 26
56 24 28
58 26 30

איך יודעים בדיוק מה המידה שתתאים לי לפי המדריכים של ASOS?

כאשר אתם נמצאים בעמוד שמציג את הפריט שאותו אתם מעוניינים לרכוש, מצד ימין ישנה האופציה של בחירת מידה (PICK A SIZE): המידות שיוצגו הן לפי האתר שבו אתם נמצאים – הגירסה הבריטית/האמריקאית וכו’.

בקולקציות הכלליות (שאינן מסווגות לקולקציות של המידות המיוחדות) מגוון המידות “מצומצם” יותר- לרוב, המידות ינועו בין מידה 32-46 (אירופאיות)

מדידת היקפים

לצד “בחירת המידה” ישנה אופציה לבחור “במדריך מידות”- SIZE GUIDE. לחצו על המדריך. מיד תיפתח לשונית בה ניתן לצפות במדדים לפי אינצ’ים או סנטימטרים ( משום שמדובר במדדים אירופאים, אנחנו נבחר בסנטימטרים). לאחר מכן, שימו לב שלצד כל מידה ישנו פירוט מלא של היקף החזה, המותניים והירכיים, כך:

Size – מידה Bust – היקף חזה Waist – היקף מותניים Hip – ירכיים (20 ס”מ מהמותניים)
0 79 60 84
2 81.5 62.5 86.5
4 84 65 89
6 89 70 94
8 94 75 99
10 99 80 104
12 104 85 109
14 111 92 116

בקשו מחבר/ה לעזור לכם למדוד את ההיקפים שלכם, ולפי המדידה תוכלו להיות בטוחים יותר במידה בה אתם בוחרים.

מדידת היקפים

עדיין לא בטוחים איזו מידה לבחור?

לאחרונה התווסף עוד כלי השוואה מצוין- מתחת לאופציית “בחירת המידה”, ישנו המשפט הבא: Find out what size people like you bought – גלו אילו מידות אנשים עם נתונים כמו שלך רכשו”. מקליקים ומכניסים את הנתונים באמצעותם ASOS יעריכו אילו מידות אנשים עם נתונים דומים לשלנו בחרו ולא החזירו (כלומר הייתה התאמה למידה).

ראשית בוחרים האם להשתמש בס”מ או באינצ’ים, ואז מעדכנים גובה, משקל ואופן התאמת הגזרה לגוף- שהבגד יהיה צמוד או בגזרה רחבה. לאחר מכן לוחצים על “מצא את המידה שלי”- FIND MY SIZE

בחלון הבא שיפתח, תישאלו האם יש לכם בגדים (מכל מיני חברות, לרוב תופיע שם רשת שקיימת בארץ- אבל לא כולן מוכרות לנו) שכבר רכשתם ומתאימים לכם במידה. זה תוסף מגניב ביותר, שמשווה בין המידות הסטנדרטיות באותן חברות למידות של הבגד שאותו אתם רוצים לרכוש. בשלב הבא בחרו בחברה עליה אתם “סומכים” ובטוחים במידותיה. לאחר מכן, בחרו שוב את המידה המתאימה לכם באותה הרשת. ואז, תופיע סטטיסטיקה שמחשבת כמה אחוזים של לקוחות קנו את אותו הפריט, באותה המידה (יש להם נתונים גופניים דומים לשלכם) ולא החזירו את הפריט-  כלומר הייתה התאמה במידה.

דיוק מידות באסוס

עדיין לא בטוחים במיליון אחוז? יש עוד!

בחרו באופציה המורחבת יותר- Make your results more accurate- “הפכו את התוצאות שלי למדויקות יותר”- ואתם יכולים לעצב איך בדיוק נראה הגוף שלכם: ראשית, נתחיל בבטן: האם היא שטוחה, ממוצעת או עגלגלה? התאימו לפי האיור. לאחר מכן לחצו על ADD TUMMY SHAPE- “הוסיפו צורה של בטן”. השלב הבא הוא לעצב את מבנה הירכיים לפי אותן הקטגוריות. בחרו באיור המתאים לכם ובחרו ב-ADD HIP SHAPE- “הוסיפו צורה של הירכיים”, לבסוף הוסיפו את גילכם (המשפיע על התפלגות השומן בגוף- מסתבר אפשר לשים פה אמוג’י של שוק

לאחר מכן, הוסיפו את מידת החזייה שלכם- בחרו במדדים האירופאים מתוך הרשימה (שכן אלו המדדים הנהוגים בארץ) ובחרו ב-ADD BRA- “הוסף חזיה”. אשרו את סיום התהליך ושוב תוצג בפניכם סטטיסטיקה המראה איזו מידה בחרו מרבית האחוזים של הלקוחות עם מדדים דומים לשלכם ולא החזירו את הפריט בו בחרתם.

דיוק מידות באסוס

מידות בקטגוריות הקבוצות “המיוחדות”:

-קולקציית PETITE (נשים קטנות)- קולקציה המותאמת לנשים מתחת לגובה 1.60 (שימו לב, הכוונה לא למידות קטנות, אלא לבגדים המותאמים לנשים בגובה מסוים). כאשר רוצים לבדוק מהם המדדים עבור קבוצה זו, נכנסים למדריך המידות- SIZE GUIDE ויוצג בפניכם אותו הפירוט המוצג בקולקציות הסטנדרטיות- ההבדל היחיד שיש לקחת בחשבון הוא הגובה.

-קולקציית CURVE (מידות גדולות)- קולקציה המותאמת לנשים בין המידות 50-58. כאשר ניגשים לבחינת המדדים ב-SIZE GUIDE, תיפתח חלונית שמציגה מדדים המתחילים במידה 50, עד מידה 58 (המידה הגדולה ביותר שהאתר מציע).

-קולקציית TALL (נשים גבוהות)- קולקציה המותאמת לנשים מעל 1.75. גם בקבוצה הזו, בדומה לקבוצת ה- PETITE, המדדים המוצגים הם המדדים הסטנדרטיים- יש לקחת בחשבון אך ורק את סוגיית הגובה

השאירו תגובה

Skip to content