עמוד הפריט

חרשתם את האתר, צמצמתם את האפשרויות (קשה נכון?) ובחרתם את הפריט שאתם רוצים לרכוש? כך מתקדמים הלאה

גלריית התמונות עבור פריט באסוס

ראשית, היעזרו בתמונות ובחנו איך הפריט נראה על הדוגמנית- יש באפשרותכם להסתכל על הפריט מכמה זוויות, והכי חשוב– ניתן להסתכל בסרטון ולראות איך הפריט “נע” במציאות. גם כשפריט מסוים נראה טוב בתמונות, הסרטון יכול לעשות את כל ההבדל ולסייע לכם בבחירה.

שימו לב- כאשר מדובר באקססוריז, ייתכן ולא תמיד יהיו סרטונים שמציגים איך הפריטים נראים בסרטון הוידאו.

גלריית התמונות עבור פריט באסוס

ASSEENONME#  – “כפי שנראה עליי”: מדובר בשיתופים של נשים שונות שרוכשות את הפריטים שבהם אתם מעוניינים, ומציגות את התמונות באתר. לא היינו ממליצות להסתמך על האופציה הזו– פעמים רבות התמונות לא מציגות את הפריט כפי שהוא מופיע באתר, אלא לרוב, מופיעות תמונות של פריט דומה (למשל אם ברצונכם לרכוש שמלה לבנה, אז עלולות להופיע תמונות של שמלה לבנה שכלל לא דומה לשמלה שאתם מעוניינים בה)

מידע כללי על הפריט

אל תשכחו לקרוא את המידע הנוסף על המוצרים, כפי שניתן לראות בפירוט המופיע מתחת לתמונות: במידה ומדובר בפריט לבוש יצוין מאיזה בד הוא עשוי, האם הוא נמתח או לא, מידת הרכות שלו וכו’. מידע נוסף על החומר ממנו עשוי הפריט יכול לסייע לכם להחליט האם אתם רוצים לרכוש אותו, או להשפיע על המידה שתבחרו. בנוסף, אל תשכחו כמובן לעבור על הוראות הכביסה שיש לכל פריט.

מידע כללי על הפריט
אורך שמלה באסוס

מידע חשוב נוסף באותה שורת פירוט כולל את מידות הדוגמנית: אם אתם לא משתייכים לאף קטגוריה מהקבוצות “המיוחדות”, כלומר, אתם נעים בטווח המידות הרגילות (בין 32-56), הנתונים יכולים לסייע לכם להשוות את מידות הדוגמנית למידות שלכם וכך לשער בצורה טובה יותר איך הפריט ייראה עליכם.

לדוגמה, בתמונה הבאה ניתן לראות שמלה שנראית באורך עד אחרי הברך, אך כשמסתכלים על גובה הדוגמנית רואים שהיא בגובה 1.78! כך בעצם אצל בחורה ממוצעת אורך השמלה יהיה איפשהו באמצע השוק- אורך שלאו דווקא ימצא חן בעיני כולן…

אורך שמלה באסוס
לא בדיוק - buy the look?

BUY THE LOOK – “לקנות את הלוק” – כלי נוסף שאמור להקל על תהליך הרכישה: אם אהבתם במיוחד את הסטיילינג של הדוגמנית- אתם יכולים למצוא קישורים לשאר הפריטים שהיא לובשת, זאת במידה ומדובר בפריטים הנמכרים באתר ועדיין נמצאים במלאי זמין. גם כאן לצערנו, פעמים רבות הפריטים המוצעים למכירה אינם בדיוק אותם פריטים המופיעים בתמונה- אז זה משהו נוסף שעליכם לשים אליו לב.

לא בדיוק - buy the look?

השאירו תגובה

Skip to content