2023 סיילים באסוס

2023 סיילים באסוס

513 655 TXUX- מדריך אסוס

חודש נובמבר הוא חודש מיוחד בכל עולם קניות האונליין. בחודש זה יש מספר סיילים מיוחדים, החל ממבצעי שופינג IL שייחודים רק לישראל, דרך יום הרווקים הסיני ועד סוף השבוע שסוגר את החודש- בלאק פריידי/סייבר מאנדיי. ברוב התאריכים האלה, יש גם סיילים באסוס, ואנחנו כאן כדי לפרט על המבצעים השונים ואיך לנצל אותם בצורה המיטבית.

שימו ♥- אם מעולם לא הזמנתם מאסוס אלה כללי האצבע שחשוב לכם להכיר:

1. אי אפשר להשתמש בשני קודים בו זמנית.
2. כדי לא להיות חייבים במע”מ, על סך ההזמנה להיות פחות מ75 דולר אחרי הנחה.
3. רצוי לשלם עם פייפל על מנת שיהיה אפשר להחזיר בחינם אם יהיה צורך.
4. לא לשלם בשקלים, זה יוצא יקר יותר (לשלם בפאונדים).
5. אפשר לפעמים להחליף בין מדינות כדי לקבל מחירים זולים יותר ו\או למצוא פריטים שאזלו במלאי. לא ניתן להחליף יותר לארה”ב.
6. עדיף להזמין באמצעות דואר ישראל.

נפרט בהמשך הפוסט גם על כללי אצבע אלה.

אז מהי עונת הסיילים ואיך מתכוננים אליה?

יש מספר תאריכים מיוחדים בהם ניתן לצפות לקוד הנחה של 20% (או יותר!)

אסוס לא אוהבים לחשוף יותר מדי זמן מראש את גובה ההנחות או פירוט הסיילים, אז לעתים נדע על ההנחה רק עם הגעת התאריך, אך מנסיון העבר, יום הרווקים הסיני הוא לרוב היום בו קוד ההנחה הוא הגבוה ביותר מבין כל ימי הסיילים, והוא בד”כ גבוה מ20%.

בלאק פריידיי-סייבר מאנדיי זה למעשה סוף שבוע ארוך של הנחות שבו הקוד בד”כ נשאר בתוקף למשך כל אורכו. התאריך של יום הרווקים הסיני קבוע, אך לבלאק פריידי אין תאריך קבוע אלא מוגדר כיום השישי האחרון של נובמבר לכן הוא משתנה כל שנה (ואיתו סייבר מאנדיי).

בנוסף, השנה החלטנו להזכיר גם את שופינג IL, שאמנם מוזכר אחרון אבל הוא התאריך הקרוב מבין התאריכים המצויינים לעיל. שופינג IL הוא למעשה התשובה הישראלית לכל הסיילים בחודש נובמבר ולרוב כולל אתרים ישראלים בלבד. בשנים הקודמות אסוס לא השתתפו בסיילים בתאריך הזה, אך יתכן מאוד שהשנה (2022) הם יעלו קוד מיוחד עבור הצרכנים הישראליים.

אז אלו הם הטיפים שלנו שיכולים לעשות את הקנייה שלכם בהרבה יותר משתלמת ומוצלחת:

טיפ מספר 1: לא לקנות באסוס

רגע מה?

כן! אם אתם יכולים ויכולות לחכות, היאזרו בסבלנות ותמתינו רגע עם הקניות. בעבר ביום הרווקים הסיני אסוס פינקו אותנו ב25% ואפילו 28% הנחה! לא חבל לפספס? אם יש פריטים שאתם ממש רוצים והם עומדים לאזול מהמלאי כדאי לך אולי כן להזמין רק אותם, ולנסות להשתמש באחד מהקודים הקיימים. אחרת- אם אתם יכולים להתאפק- עברו לטיפ מספר 2!).

טיפ מספר 2: לשמור פריטים מראש בsaved items

אמנם אמרנו לכם לא לקנות כלום, אבל לא נצפה חלילה שלא תכנסו לאתר, אלא להפך, חשוב שתדעו מראש מה אתם בדיוק רוצים וחשוב לכם לקנות בהזדמנות הזאת בה יש הנחות כאלה גדולות. ההמלצה שלנו היא לשמור את הכל מראש – ולא לשכוח- זה ששמרתם את הפריט רק מסמן לכם שרציתם אותו ולא שומר לכם מידה או מבטיח שהוא יהיה במלאי.

שמירת פריטים באסוס

מה עושים אם אזלה מידה?

אין דבר יותר מבאס ממידה שאזלה- אבל הדבר הכי חשוב הוא לזכור שפריטים חוזרים למלאי כל הזמן! אם אתם משתמשים באפליקציה של אסוס תוכלו לסמן התראות לפריט שאזל מהמלאי ולקבל הודעה ברגע שהוא חוזר- אבל אם זה קורה, לא כדאי לכם לחכות כי הוא בטח יאזל שוב מהר. נסו להשתמש בקודים הקיימים כדי לחסוך.

טיפים כלליים לגבי שמירת פריטים:

  1. אם אתם מסתבכים עם המבחר הגדול, עיינו בהמלצות החיפוש שלנו. כמו כן, אל תשכחו שלאחרונה נוספה באפליקציה אופציה של חיפוש לפי תמונה.
  2. לא בטוחים לגבי המידות? בדקו את מדריך מידות הבגדים ומדריך מידות הנעליים שלנו.
  3. אל תשכחו להיעזר בכל האינפורמציה המועילה שיש בעמוד הפריט.
  4. יש חברות באסוס שלא שולחות לארץ! חבל לשמור סתם פריטים שימנעו מכם להשלים את ההזמנה. פירוט החברות שלא שולחות לארץ נמצא כאן

טיפ מספר 3: לבדוק מאיזו מדינה הכי משתלם להזמין

רצוי להשתמש בכלי השוואת המחירים, כדי לראות מראש אם שווה להחליף מדינה באתר של אסוס כדי לחסוך הרבה (מאוד) כסף. הטריק הזה פעם היה חוסך הרבה יותר כסף, אבל אסוס חסמו את האופציה להזמין מהאתר האמריקאי. כל ההסברים בעניין נמצאים בעמוד מציאת המחיר הזול ביותר באתר שלנו.

השוואת מחירים אסוס

טיפ מספר 4: להיות בהיכון

בניגוד למבצעים שמיוחדים לישראל, בתקופה הזאת כל העולם מקבל את הפינוקים של הסיילים של אסוס ביחד, מה שאומר שמידות הולכות להיחטף, ומהר. ברגע שמתפרסם הקוד כדאי לרוץ לאתר ולבצע את ההזמנה, וזו הסיבה שחשוב לבצע את טיפ מספר 2 מראש!

כאשר אתם מבצעים הזמנה, לא לשכוח, לא לקנות ביותר מ75$ דולר פר הזמנה (ואפילו לקחת מרווח בטחון קטן) כדי לא לשלם מע”מ, ולכן חשוב לפצל הזמנות בצורה יעילה כדי שכל אחת לא תהיה יותר מהסכום הזה. כמה זה בפאונדים? זה משתנה כל יום, ואפשר לבדוק את זה כאן. אם אתם לא בטוחים איך זה עובד, חשוב שתקראו את ההסבר הזה. אם בכל מקרה אחרי ההנחות החבילה שלכם עדיין מעל 75 דולר, חשוב מאוד לבחור בדואר ישראל בשילוח, כי הם לוקחים הכי פחות עמלות שחרור מהמכס (משלוח אקספרס לא כדאי בכל מקרה- הם עלולים לגבות כמעט פי שתיים עקב העמלות!).

איחוד חבילות במכס? יש שמועות שאם מזמינים יותר מחבילה אחת ביום המכס מאחד את החבילות ואז צריך לשלם- אך קונים וקונות מדווחים (וגם אנחנו) כי זה לא קרה. בכל מקרה מצידם, אסוס לא עושים איחוד חבילות כמו בנקסט לדוגמה.

הזמנה אסוס

טיפ מספר 5: ביצוע הזמנה והחזרות

שימו לב!!: הכתוב מטה נכון עד לתאריך 27.11.22, לאחר מכן השירות יופסק. אנו משאירים את המידע לטובת הארכיון.

כשאתם סוף סוף מבצעים את ההזמנה- הכי חשוב להזמין עם פייפל! לא, פייפל לא משלמים לנו לומר את זה, אלא פשוט יש להם שירות שנקרא “יש דרך חזרה” ובאמצעותו אם התחרטתם ורציתם להחזיר פריט תוכלו לקבל החזר על המשלוח. אחרת, ההחזרות לאסוס יעלו לכם כסף, וחבל. המקרה היחיד בו אסוס עצמם משלמים על ההחזרה היא אם הם טעו בפריט או היה פגם במוצר שקיבלתם. קראו כאן על ביצוע החזרות וכיצד משתמשים בשירות “יש דרך חזרה” של פייפל.

החזרות אסוס

שימו לב- בימים של סיילים בינלאומיים ובמיוחד בתקופת כריסמס, לוקח יותר זמן לקבל אישור במייל על ההזמנה ועל יציאת המשלוח. כדאי להיאזר בסבלנות ולא להילחץ אם לא מקבלים מייל.

זהו!

זה ריכוז הטיפים שלנו עבורכם, מקוות שמצאתם אותו מועיל. אם יש לכם שאלות או טיפים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו תגובות.

כמו כן, אם עוד לא עשיתם זאת, נשמח אם תוכלו לפרגן לנו בלייק לעמוד הפייסבוק שלנו, תודה!

עונת סיילים שמחה לכולם!

לשיתוף בחרו באחת מהאפשרויות הבאות:

השאירו תגובה

Skip to content